Mládež

Připravované taneční kurzy Teplice – 2019

Kurz pro mládež pokročilí

Lázeňský dům Beethoven

leden – březen 2019

STŘEDA 19:15 – 20:45 hod. (10 večerů)

leden: 16.1., 23.1., 30.1.,
únor: 6.2., 13.2., 20.2.,
březen: 6.3, 13.3., 20.3., 27.3.

Ó jééé, tento kurz je již bohužel beznadějně naplněn. Ale nezoufejte, připravujeme pro Vás další možnosti, jak se s námi na parketě setkat. Sledujte naše webové a facebookové stránky, ať se s Vámi můžeme na parketě setkat a užít si TOP večery!

 

Základní kurz mládež I.

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2019

12 pátečních večerů 17:30 – 19:00

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Ó jéé, tento kurz je také do posledního místa vyprodaný. Ale nezoufejte, rádi Vás přivítáme v dalších kurzech, které pro Vás s nadšením připravujeme. Sledujte naše webové a facebookové stránky, ať se s Vámi můžeme na parketě setkat!

Základní kurz mládež II.

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2019

12 pátečních večerů 19:15 – 20:45

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Ó jéé, tento kurz je také zcela naplněn. Ale nevěšte hlavu, stylově tančit u nás můžete i v dalších kurzech, které pro Vás připravujeme. Sledujte naše webové a facebookové stránky, ať se s Vámi můžeme na parketě setkat!

Základní kurz mládež III.

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2019

12 nedělních večerů 17:30 – 19:00

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Jejda, tento kurz je také pro velký zájem naplněný! Ale nezoufejte, připravujeme pro Vás další kurzy, které si můžete užít do maxima. Sledujte naše stránky, ať nepropásnete přihlášení…

Máte zájem absolvovat klasické taneční kurzy pro mládež, nenudit se a příjemně si užít mládežnické taneční s vědomím, že se opravdu naučíte tančit? Přijďte do našich klasických kurzů pro mládež!

Mladým tanečníkům a tanečnicím se snažíme osobitým a vstřícným přístupem předávat nejen základní taneční dovednosti, ale také je učíme základům společenské etikety.
Je pro nás důležité, abyste se cítili dobře a odnesli si kvalitní taneční dovednosti.

Kurzy vede certifikovaný trenér Petr Macek se svou manželkou Alicí.

Smluvní podmínky:
• Účastník je přihlášen do kurzu zaplacením kurzovného.

• Zameškané hodiny z důvodu nepřítomnosti lektora se nahrazují v nejbližším možném termínu.

• Vámi zameškané hodiny propadají.

• Kurzovné se z organizačních důvodů nevrací.

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé posluchačům v průběhu konání kurzu.

• Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nenaplnění minimální kapacity kurzu tento kurz zrušit a vrátit kurzovné v plné výši zpět.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí pro účastníky kurzů zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách areálu Lázeňského domu Beethoven a DK Teplice.

• V průběhu tanečních kurzů mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.Hlavním partnerem kurzů je společnost Lázně Teplice v Čechách.

Pro naše kurzisty dále nabízíme:
slevu 5% na taneční obuv Kozdra
slevu10% na taneční obuv HELLER DANCE
slevu na zakoupení pánského obleku u firmy Pánské obleky BANDI
Chcete obdarovat své blízké naším tanečním kurzem? Připravíme Vám dárkovou poukázku…