Mládež

Probíhající taneční kurzy Teplice – 2020

pokračovací kurz mládež

Lázeňský dům Beethoven

leden – březen 2020

10 pátečních večerů 17:30 – 19:00

leden: 10.1., 17.1., 25.1. – sobota, 31.1.
únor: 7.2., 14.2., 21.2., 28.2.
březen: 13.3. – zrušeno, 20.3. – zrušeno

 

 

 

Fíha, tak tady už je plno! Lednové pokračovací kurzy pro mládež jsou rozebrány do posledního místa! Jedinečný termín pátečních večerů v příjemném prostředí Lázeňského domu Beethoven je pro Vás připraven, tak si připravte pohodlné boty, zanedlouho to rozjedeme. Těšíme se na fajnové večery právě s Vámi! 

Připravované taneční kurzy Teplice – 2020

1. Základní kurz mládež / pátek 17:30 – 19:00

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Hmm, tak tady už je plno… Ale nezoufejte,  můžete se třeba přihlásit do nově otevřeného kurzu v Chlumci. Sledujte naše stránky a zašlete včas přihlášku, ať se s Vámi můžeme na parketě setkat… Jsme tu pro Vás a pro Váš tanec…

2. Základní kurz mládež / pátek 19:15 – 20:45

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Jejda, tak tady už se to také naplnilo… Nevěšte hlavu, připravujeme pro Vás další skvělé kurzy! Třeba se Vám bude líbit nově otevřený kurz v Chlumci! Sledujte naše stránky a zašlete včas přihlášku, ať to můžeme na parketě tanečně pořádně rozjet… Jsme tu pro Vás a pro Váš tanec…

3. Základní kurz mládež / neděle 17:30 – 19:00

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

 

 

 

Fíha, tak tady už je plno… Ale nezoufejte, připravujeme pro vás další stylové večery, ve kterých to s námi můžete na parketě pořádně rozbalit… V Chlumci je ještě volno! Těšíme se na Vás!

Základní kurz mládež Chlumec
Pondělí 17:30 – 19:00

Dům kultury Chlumec

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

 

cena: 3200 Kč / pár

při přihlášení do 30.4.2020 cena 3000,- Kč / pár

 

Nový termín, nový kurz právě pro Vás… Pro značný zájem jsme pro Vás připravili zcela nový kurz v moderním tanečním sále Domu kultury v Chlumci. Je pro Vás připraveno 12 stylových večerů, tak raději včas zašlete přihlášku, ať Vám nikdo „nevyfoukne“ místo.  Jsme tu pro Vás a pro Váš tanec…

Máte zájem absolvovat klasické taneční kurzy pro mládež, nenudit se a příjemně si užít mládežnické taneční s vědomím, že se opravdu naučíte tančit? Přijďte do našich klasických kurzů pro mládež!

Mladým tanečníkům a tanečnicím se snažíme osobitým a vstřícným přístupem předávat nejen základní taneční dovednosti, ale také je učíme základům společenské etikety.
Je pro nás důležité, abyste se cítili dobře a odnesli si kvalitní taneční dovednosti.

Kurzy vede certifikovaný trenér Petr Macek se svou manželkou Alicí.

Smluvní podmínky:
• Účastník je přihlášen do kurzu zaplacením kurzovného.

• Zameškané hodiny z důvodu nepřítomnosti lektora se nahrazují v nejbližším možném termínu.

• Vámi zameškané hodiny propadají.

• Kurzovné se z organizačních důvodů nevrací.

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé posluchačům v průběhu konání kurzu.

• Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nenaplnění minimální kapacity kurzu tento kurz zrušit a vrátit kurzovné v plné výši zpět.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí pro účastníky kurzů zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách areálu Lázeňského domu Beethoven a DK Teplice.

• V průběhu tanečních kurzů mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.Hlavním partnerem kurzů je společnost Lázně Teplice v Čechách.

Pro naše kurzisty dále nabízíme:
slevu 5% na taneční obuv Kozdra
slevu10% na taneční obuv HELLER DANCE
voucher v hodnotě 2000,- Kč na zakoupení pánského obleku u firmy Pánské obleky BANDI a navíc 10% slevu na jednorázový nákup.
Chcete obdarovat své blízké naším tanečním kurzem? Připravíme Vám dárkovou poukázku…