Mládež

Připravované taneční kurzy Teplice – 2019

Základní kurz mládež I.

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2019

12 pátečních večerů 17:30 – 19:00

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Ó jéé, tento kurz je také do posledního místa vyprodaný. Ale nezoufejte, rádi Vás přivítáme v dalších kurzech, které jsou pro Vás již nyní otevřeny. Mrkněte kousek níže, a zašlete přihlášku, ať se s Vámi můžeme na parketě setkat!

Základní kurz mládež II.

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2019

12 pátečních večerů 19:15 – 20:45

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Ó jéé, tento kurz je také zcela naplněn. Ale nevěšte hlavu, stylově tančit u nás můžete i v dalších kurzech, které jsme pro Vás připravili. Zašlete přihlášku, zarezervujte si své místo a těšte se na večery, které pro Vás připravujeme…

Základní kurz mládež III.

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2019

12 nedělních večerů 17:30 – 19:00

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

 

Jejda, tak tady je už taky plno. Ale nezoufejte, již nyní se můžete přihlásit do podzimních kurzů pro sezónu 2020! Když mrknete o kousek níže, najdete odkaz, kde už jen stačí si vybrat místo v kurzu, který Vám nejlépe vyhovuje. Taneční večery u nás jsou stylové a my jsme tu pouze pro Vás…

Připravované taneční kurzy Teplice – 2020

4x základní kurz mládež

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

Vhodný termín a časy kurzu vyberte v přihlášce:

  • pátek 17:30 – 19:00
  • pátek 19:15 – 20:45
  • neděle 17:30 – 19:00
  • neděle 19:15 – 20:45

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

 

 

Cena do 31.12.2019:
3600 Kč / pár

(obvyklá cena 3800,- Kč / pár)

 

Už to frčí! Podzimní kurzy pro nadcházející sezónu jsou do posleního místa naplněny. Dobrá zpráva pro opozdilce je, že již nyní přijímáme předobjednávky pro sezónu PODZIM 2020! Nyní navíc se slevou a s odloženou platbou zálohy! Vyberte si ze 4 nabízených kurzů a rezervujte si své místo, ať Vám ho někdo nevyfoukne! Jsme tu pro Vás…

Máte zájem absolvovat klasické taneční kurzy pro mládež, nenudit se a příjemně si užít mládežnické taneční s vědomím, že se opravdu naučíte tančit? Přijďte do našich klasických kurzů pro mládež!

Mladým tanečníkům a tanečnicím se snažíme osobitým a vstřícným přístupem předávat nejen základní taneční dovednosti, ale také je učíme základům společenské etikety.
Je pro nás důležité, abyste se cítili dobře a odnesli si kvalitní taneční dovednosti.

Kurzy vede certifikovaný trenér Petr Macek se svou manželkou Alicí.

Smluvní podmínky:
• Účastník je přihlášen do kurzu zaplacením kurzovného.

• Zameškané hodiny z důvodu nepřítomnosti lektora se nahrazují v nejbližším možném termínu.

• Vámi zameškané hodiny propadají.

• Kurzovné se z organizačních důvodů nevrací.

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé posluchačům v průběhu konání kurzu.

• Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nenaplnění minimální kapacity kurzu tento kurz zrušit a vrátit kurzovné v plné výši zpět.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí pro účastníky kurzů zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách areálu Lázeňského domu Beethoven a DK Teplice.

• V průběhu tanečních kurzů mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.Hlavním partnerem kurzů je společnost Lázně Teplice v Čechách.

Pro naše kurzisty dále nabízíme:
slevu 5% na taneční obuv Kozdra
slevu10% na taneční obuv HELLER DANCE
slevu na zakoupení pánského obleku u firmy Pánské obleky BANDI
Chcete obdarovat své blízké naším tanečním kurzem? Připravíme Vám dárkovou poukázku…