Mládež

Připravované taneční kurzy Teplice – 2020

1. Základní kurz mládež / pátek 17:30 – 19:00

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Hmm, tak tady už je plno… Ale nezoufejte,  již nyní si můžete rezervovat své místo v nově otevřených kurzech pro příští rok 2021. Mrkněte níž na naše stránky a zašlete včas přihlášku, ať se s Vámi můžeme na parketě setkat… Jsme tu pro Vás a pro Váš tanec…

2. Základní kurz mládež / pátek 19:15 – 20:45

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

Jejda, tak tady už se to také naplnilo… Nevěšte hlavu, připravujeme pro Vás další skvělé kurzy! Třeba se Vám bude líbit některý z nově otevřených kurzů pro sezónu 2021! Mrkněte kousek dolů a zašlete včas přihlášku, ať to můžeme na parketě tanečně pořádně rozjet… Jsme tu pro Vás a pro Váš tanec…

3. Základní kurz mládež / neděle 17:30 – 19:00

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

září:
říjen:
listopad:
prosinec:

 

 

Fíha, tak tady už je taky plno… Ale nezoufejte, připravujeme pro vás další stylové večery, ve kterých to s námi můžete na parketě pořádně rozbalit… Již nyní si můžete rezervovat své místo pro příští rok 2021! Těšíme se na Vás!

Připravované taneční kurzy Teplice – 2021

Základní kurzy mládež

Lázeňský dům Beethoven

září – prosinec 2020

12 večerů

Termíny:
Pátek 17:30 – 19:00
Pátek 19:15 – 20:45
Neděle 17:30 – 19:00

cena: 3800 Kč / pár

při přihlášení do 31.12.2020 cena 3600,- Kč / pár

Pro velký zájem o naše kurzy nabízíme možnost rezervace již nyní! Vyber si některý z nabízených kurzů, zarezervuj si své místo a zaplať zálohu až na podzim! Nyní navíc se slevou 200 Kč  / pár!

 

Máte zájem absolvovat klasické taneční kurzy pro mládež, nenudit se a příjemně si užít mládežnické taneční s vědomím, že se opravdu naučíte tančit? Přijďte do našich klasických kurzů pro mládež!

Mladým tanečníkům a tanečnicím se snažíme osobitým a vstřícným přístupem předávat nejen základní taneční dovednosti, ale také je učíme základům společenské etikety.
Je pro nás důležité, abyste se cítili dobře a odnesli si kvalitní taneční dovednosti.

Kurzy vede certifikovaný trenér Petr Macek se svou manželkou Alicí.

Smluvní podmínky:
• Účastník je přihlášen do kurzu zaplacením kurzovného.

• Zameškané hodiny z důvodu nepřítomnosti lektora se nahrazují v nejbližším možném termínu.

• Vámi zameškané hodiny propadají.

• Kurzovné se z organizačních důvodů nevrací.

• Pořadatel nenese odpovědnost za zranění, škody a ztráty vzniklé posluchačům v průběhu konání kurzu.

• Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nenaplnění minimální kapacity kurzu tento kurz zrušit a vrátit kurzovné v plné výši zpět.

• Přihlášením do kurzů udělujete organizátorovi tanečních kurzů výslovný souhlas dle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k užití těchto osobních údajů pouze pro účely organizace tanečních kurzů. Organizátor stvrzuje, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány pouze k interním potřebám kurzu. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

• V průběhu tanečních lekcí platí pro účastníky kurzů zákaz konzumace alkoholických nápojů. Kouření je zakázáno ve všech prostorách areálu Lázeňského domu Beethoven a DK Teplice.

• V průběhu tanečních kurzů mohou být pořizovány fotografie nebo videa zachycující účastníky tanečních kurzů. Tyto fotografie či videa mohou být použity na propagačních materiálech tanečních kurzů případně na internetových stránkách a na sociálních sítích, kde mají taneční kurzy svou registraci.

• Zasláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami kurzu a souhlasíte s jejich dodržováním.Hlavním partnerem kurzů je společnost Lázně Teplice v Čechách.

Pro naše kurzisty dále nabízíme:
slevu 5% na taneční obuv Kozdra
slevu10% na taneční obuv HELLER DANCE
voucher v hodnotě 2000,- Kč na zakoupení pánského obleku u firmy Pánské obleky BANDI a navíc 10% slevu na jednorázový nákup.
Chcete obdarovat své blízké naším tanečním kurzem? Připravíme Vám dárkovou poukázku…